Cepten konuşmak bedava, İşte sırrı !

Aşağa gitmek

Cepten konuşmak bedava, İşte sırrı !

Mesaj tarafından Opus Bir Ptsi Eyl. 01, 2008 1:46 pm

Cepten konuşmak bedava, İşte sırrı !
Telefon görüşmelerine reklam alarak yapmış olduğunuz konuşmalarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Cep telefonlarında "dıt" sesinin yerini artık reklamlar alacak. Türk girişimci tarafından üretilen ‘Segton’ adı verilen sistem ile abone telefon görüşmelerine reklam alarak konuşmalarını bedavaya getirebilecek.Telekomünikasyon sektöründe yaşanan rekabet, katma değerli hizmetlerde çeşitliliği arttırdı. GSM operatörleri numara taşınabilirliği ve 3G öncesi hizmet yelpazelerine şimdi de "görüşme arası reklam" uygulamasını da katmaya hazırlanıyor.

Tamamen Türk girişimciler tarafından hazırlanan Segton isimli ürün üzerinde anlaşma sağlanırsa, abone telefon görüşmeleri sırasında reklam dinleyerek faturasını düşürebilecek. Son 5 yılın verilerine göre yıllık yüzde 28'lik bir büyüme gösteren reklam pastası girişimcileri yeni fikirler bulmaya itiyor. Türk girişimci Ozan ****** da Segton adı verilen sistemi operatörlere sundu.

Sistemle ilgili açıklama yapan ******, daha önce böyle bir uygulamanın yapıldığını ancak Segton'un farkının kişiye özel reklam olduğunu ürünün patentini de bu yönde aldıklarını söyledi. ****** "Abonenin özellikleri ve ilgi alanları bilgileri bize arama esnasında ulaşıyor ve o bilgilere göre abonenin ilgi alanı belirlenerek reklamını dinleyeceği firmayı biz seçiyoruz. Böylece abone reklamı dinlerken sıkılmıyor. Reklam veren de hedef kitlesine ulaşabiliyor" diye konuştu. Abonenin dinlediği reklam kadar konuşma ücretlerinin düşeceğini belirten ******, operatörlerle görüşmelerin devam ettiğini, anlaşma sağlanır sağlanmaz ürünün piyasaya çıkacağını ifade etti.

İSTER DİNLE İSTER OKU
Sistem sadece dinleme üzerine kurulmamış. Abone mesaj atarken de reklamın getirilerinden faydalanabiliyor.

BUGÜN

Opus
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj Sayısı : 5
Yaş : 38
Nerden : Aksaray
Kayıt tarihi : 01/09/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz